Velikonoční pobyt 2017 v Praze proběhl úspěšně

 

DMO POBYTY LETOS ODSTARTOVAL VELIKONOČNÍ POBYT PRAZE

Hlavní náplní činnosti sdružení je pořádání rehabilitačních pobytů pro lidi s DMO. První letošní rehabilitační pobyt se uskutečnil o Velikonocích od 13.4. do 17.4.2017 v Praze v Centru Paraple.

Hned prvního bodu našeho programu, návštěva ZOO Praha, s námi absolvovala Česká televize, která mapuje profesní život předsedkyně DMO Katky Maxové a celkový vývoj spolku. Večer si pak klienti opekli buřty a zakončili tak náročný den. Další den klienti navštívili Aquapalace Čestlice. Během pobytu nechybělo ani tradiční velikonoční zdobení kraslic i vajíček.

dsc_3966

Všichni jsme byli ubytováni v Centru Paraple, které je naším dlouholetým partnerem a poskytlo nám tak své bezbariérové prostory, a proto je na místě poděkování vedení tohoto centra. Každý klient měl svého asistenta-dobrovolníka, který se o něj staral 24 hodin denně. Mezi asistenty byla opět naše věrná Mgr. Helena Šádková ze společnosti Help Centrum, která nám zapůjčuje potřebné kompenzační pomůcky.

 

dsc_3903

Samotný velikonoční pobyt nám tak odstartoval letošní sezonu nových pobytů a i dalších aktivit spojených s problematikou dětské mozkové obrny.

 

Vstoupit do Fotogalerie Velikonoční pobyty 2017

 

Předsedkyně DMO Pobytů, Katka Maxová.

 

dsc_4098

You may also like...