Pobyt Lázně Vráž u Písku

img00057Ve dnech 2.–9. listopadu 2014 se uskutečnil další z našich pobytů, pravidelný podzimní lázeňský ve Vráži u Písku. Na začátku pobytu prošel klient lékařskou prohlídkou a byl mu stanoven plán procedur na celý týden. Kromě procedur čekal klienty další bohatý program. K dispozici jim byla sauna a bazén a každý večer se konal kulturní program, například promítání filmu, hudební večer, společenské hry či tvorba vánočních ozdob.

„Velice děkuji dobrovolným asistentům za jejich práci a obětavou péči. Bez nich by to prostě nešlo. Stejně tak děkuji za vše celému kolektivu lázní,“ říká předsedkyně spolku DMO POBYTY Kateřina Maxová.

Významnou pomoc při organizaci pobytu zajistila jako vždy Helena Šádková ze společnosti Help Centrum. Poděkování patří také sponzorům, bez jejichž finanční pomoci by se pobyt nemohl uskutečnit. Děkujeme rovněž společnsti img00059BusLine a.s. za přepravu klientů z Mladé Boleslavi a Prahy do Vráže a zpět, jmenovitě řidiči panu Ceralovi.

Celá parta DMO POBYTY se znovu sejde příští rok na jaře na velikonočním pobytu. „Zatím však bohužel nemohu účast na něm nabídnout novým klientům, protože nám schází asistenti, kteří by zajišťovali klientům péči. Pokud byste měli zájem nám přispět nebo zkusit práci dobrovolného asistenta, budeme moc rádi,“ dodává Katka Maxová.

Fotografie z podzimního pobytu naleznete zde.

Sledujte naše stránky www.dmopobyty.cz.

You may also like...