DMO POBYTY INFORMUJE

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o dění v naší organizaci v době druhé vlny pandemie Covid-19. V průběhu září, v čase rozvolnění vládních opatření jsme se s naším stánkem zúčastnili dvou menších akcí.

První z nich byly Sousedské slavnosti v Mnichově Hradišti. Zde jsme sdíleli stánek s naší spřátelenou neziskovou organizací Spokojený domov a celkově akci hodnotíme jako velmi vydařenou.

O level výše se ale dostala akce s názvem Restaurant day v Bakově nad Jizerou. U našeho malého stánku se zastavily desítky lidí, kteří nejen, že nám přispěli do veřejné sbírky, ale hlavně, hlavně se zajímali o to, co v organizaci děláme, pro koho pobyty připravujeme a jak probíhají, kde hledáme dobrovolníky nebo třeba, jak zvládáme současnou koronavirovou situaci. Bylo to neskutečné a právě tohle jsme potřebovali, aby nám to dodalo energii k přípravě dalších akcí.
…než ovšem přišla další vlna omezení a naše plány odsunula na neurčito.

V listopadu pak proběhl NGO market (veletrh neziskových organizací napříč celou republikou), kterého se účastníme již několikátým rokem. Letos však v nové podobě – online. Náš videopříspěvek můžete shlédnout zde ➡️

https://www.facebook.com/groups/1408643696104486/permalink/2448844188751093/

Navzdory pandemii se nám, společně s kolegou z organizace Spokojený domov, Petrem Novákem, podařilo vydat dlouho připravovanou knihu o tom, že odhodit předsudky a otevřít oči vám může změnit pohled na život lidí s handicapem. Kniha se jmenuje „Nejsme z jiné planety“ a je mou osobní životní zpovědí. Popisuje desetiletou historii a fungování organizace DMO Pobyty z. s. a v závěru je doplněna o příspěvky mých přátel a spolupracovníků. Cesta ke knize je jednoduchá – stačí mi napsat (email, telefon, facebook) a já vám ji odešlu. Kniha nemá stanovenou fixní cenu, budeme rádi za dobrovolný příspěvek.
Na křest knihy, který proběhne ve chvíli, kdy budou povoleny větší akce, vám zašleme pozvánku a budeme se těšit na setkání s vámi 🙂

Děkujeme vám, že jste s námi a že nás podporujete.


S přáním klidných dní, pevného zdraví a příjemně prožitých vánočních svátků,
Kateřina Maxová,
DMO Pobyty z. s.

You may also like...