Akce „Den plný her“ se vydařil

img_0256V sobotu 4. července pořádal spolek DMO POBYTY spolu se spolkem PÉČE PRO TEBE na mladoboleslavském koupališti akci s názvem „Den plný her“. Ač byl parný letní den, organizátory ani návštěvníky vysoké teploty neodradily a všichni si užívali slunečné odpoledne.

Krátce po třinácté hodině se o slavnostní zahájení akce ve velkém stylu postarala skupina historického šermu Fratres In Armis, která se shledala u návštěvníků s velkým ohlasem. Pořadatelé proto rádi tuto skupinu uvítají i na dalších akcích.img_0257

Pro návštěvníky byly dále připraveny praktické ukázky manipulace s osobou se zdravotním postižením, každý si mohl vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku či život nevidomého člověka. Rovněž byla připravena možnost chůze na pásu a řada her a soutěží. Každou celou hodinu pak program zpestřilo loutkové divadlo.

Poděkování patří především dobrovolníkům ze spolků DMO POBYTY a PÉČE PRO TEBE a dále partnerům, mezi které patří MĚSTSKÁ SPOLEČNOST SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁLY s.r.o, Balonky Praha.cz, SMART BALLOONS s.r.o. a Cukrárna za Rohem.

img_0258Dobrovolný příspěvek z akce bude použit na pobyty pro lidi s dětskou mozkovou obrnou. Pomoci dobré věci můžete však i nadále, a to třeba sběrem víček od PET lahví. Stálé sběrné místo na víčka je v Help centru Mladá Boleslav (Na Kozině 9), otevřeno PO-PÁ 9.00-15.00. Výtěžek bude použit na rehabilitační pobyt pro handicapovaného Davídka Koška z Mnichova Hradiště.

Sledujte stránky www.dmopobyty.cz, kde se o uvedených projektech dozvíte podrobnější informace.

Za celý realizační tým
SPOLEK DMO POBYTY a SPOLEK PÉČE PRO TEBE

footer

You may also like...