Sponsoring

Sháníme finanční či věcné dary na chod naší organizace, abychom mohli pořádat různé akce pro handikepované spoluobčany. V případě vašeho zájmu o účast nebo sponzorství nás můžete kontaktovat. Děkujeme všem, kteří s námi pravidelně spolupracují a bez jejichž pomoci bychom nemohli fungovat.
Partneři a sponzoři
kteří přispěli nebo pomáhají zajistit rehabilitační pobyty pořádané pro lidi těžce postižené dětskou mozkovou obrnou.
Mnohokrát vám ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

 

            JM PARTNERS GROUP

JM PARTNERS Group působí od svého založení na českém trhu a postupně působí i na dalších evropských trzích prostřednictvím samostatných společností. Hlavní zájmové oblasti jsou automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl a logistika.

            ADVERTE s.r.o

ADVERTE s.r.o. Naše grafické studio připraví návrhy tiskovin nebo reklam dle požadavků zákazníka, zpracuje vaši internetovou prezentaci od registrace domény,přes hosting po tvorbu webu. Od nás jsou reklama, tisk, grafika i webdesign komletně na klíč od grafického návrhu po konečnou realizaci.

             BLAŽEK GLASS

Firma Blažek Glass v současné době dodává svoje originální skleněné pilníky v širokém sortimentu velikostí a dekorací do celého světa. Zákazníky firmy Blažek Glass jsou mimo jiné nejvýznamnější kosmetické firmy.

            LEPOR

Reklamní agentura, která působí oblasti reklamy a reklamních služeb od roku 1995, kdy bylo hlavním záměrem zprostředkování tiskové reklamy s vlastní grafickou a fotografickou tvorbou.

            101 ZEMEK s.r.o.

Cestovní kancelář 101 CK Zemek, s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1992 a je jedním z největších touroperátorů pro Jadran.

            LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ

Lázně Vráž otevírají své zámecké brány a nabízejí služby všem, kteří hledají odpočinek, relaxaci a osobní přístup.

            METROSTAV a.s.

Metrostav a.s. je universální stavební společnost zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních děl. Proměňuje vize veřejných i soukromých investorů pro zlepšování životního prostředí lidí ve skutečnost.

            DEFINITY SYSTEMS

Společnost DEFINITY Systems je předním dodavatelem zakázkového software a informačních systémů pro oblast obchodu, průmyslu a služeb.

            REDA a.s.

REDA a.s. je dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která se zabývá výrobou, prodejem a potiskem reklamních a dárkových předmětů a s tím souvisejících služeb.

          TISKÁRNA PRATR a.s.

Tiskneme letáčky, plakáty, prezentační desky, brožury, samolepky, vizitky, etikety, příbalové letáčky, krabičky, knížky a spoustu dalších věcí…

            BUSLINE a.s.

Součástí nového obchodního jména společnosti BusLine a.s. je i slogan „Comfort in Time“, kterým chceme ještě více zvýraznit vysokou kvalitu námi nabízených služeb a to především v oblasti přepravy osob ve všech námi nabízených přepravních systémech (městské, regionální, dálkové a zájezdové dopravy…).

            TOI TOI

Specializujeme se na řešení v oblasti mobilní sanitární techniky. Součástí našeho portfolia je také pronájem mobilního oplocení, kvalitní mobilní ploty, a řada dalších produktů jako kabelové můstky, koridory, policejní zábrany, nášlapy, pokladny či mobilní šatny.

            ABRASIV a.s.

Současně s dodávkou výrobků jako neoddělitelnou službu poskytujeme technický servis a poradenství vedoucí k optimalizaci aplikací brusiva, fréz, vrtáků, nýtů, přivařovaných svorníků, tryskání a dalších výrobků a technologií z našeho sortimentu u zákazníka.

            KJ TRANS

Váš partner pro expresní dopravu zásilek po celé evropě od 1kg do 3,5t

            Nadace ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti.

            FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS

Společnost Fujitsu Technology Solutions je předním evropským poskytovatelem IT infrastruktur. Působí na všech hlavních trzích Evropy, Středního východu, Afriky a Indie a poskytuje své služby velkým, středním i malým společnostem a také spotřebitelům.

            PROSTOR CZ

Naše společnost je firmou mladou, ale zdaleka ne bez zkušeností. V prostředí reklamy a polygrafie, nabízíme praxi, kterou čerpáme již od roku 1998.

            NADACE SOVA

Nadace SOVA chce být důvěryhodnou nadací s velkým zázemím ve firemních i drobných dárcích, aby tak získala významný vliv na situaci v českém školství a stoupající vzdělanost dětí, výzkumu a zdravotnictví.

            GTL s.r.o.

Společnost GTL, spol. s.r.o. nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní kamionové dopravy
a logistiky. Doménou firmy je přeprava kusových zásilek – sběrná služba.

            JMM TAXCON

Poskytované služby v oblasti daňového poradenství, daňové evidence, vedení účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání (daň z příjmu, DPH, silniční daň, daň z nemovitosti, daň z převodu nemovitostí), zpracování mzdové agendy zaměstnanců, personalistika a další.

ARIETE GROUP s.r.o.

Výrobní a montážní činnost pro různé odvětví. Úklid města, údržba zeleně a likvidace odpadu. Poskytování služeb v oblasti řízení lidských zdrojů.

JAROMĚŘICKÁ MLÉKARNA

Provozujeme mlékárnu. Zajišťujeme výrobu eidamských sýrů, másel, ručně vyráběného tvarohu a sýru Fénix. Dodáváme také pomazánky s různými příchutěmi.

            MĚSTSKÁ SPOLEČNOST SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁLY s.r.o

Společnost byla založena zejména k provozování tělovýchovných, sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti a zajištění jejich plné funkčnosti. Dále vykonává ubytovací služby, reklamní činnost, marketing a mediální zastoupení, realitní činnost, správu a údržbu nemovitostí. .

            ŠKODA AUTO a.s.

V roce 1895 založili Václav Laurin a Václav Klement v Mladé Boleslavi společný podnik. ŠKODA tak patří k jedné z nejstarších automobilových značek na světě.

            RAAB COMPUTER

Firma RAAB COMPUTER je firma s dlouholetou tradicí. Již od samého začátku v roce 1998 se specializuje na nákup a prodej výpočetní techniky.

            INETPRINT s.r.o.

V roce 2005 jsme představili projekt iNETPrint.cz specializovaný na produkci prezentačních a propagačních materiálů s průkopnickými, a v té době naprosto unikátními, on-line kalkulátory. V tomto podnikání jsme se dále úspěšně rozvíjeli a nyní se řadíme mezi přední hráče on-line výrobců v České Republice

OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MLADÁ BOLESLAV

Prosazování zájmů obchodních asociací a zajišťování potřeb svých členů. Zajištění výpisů z obchodního i živnostenského rejstříku, katastru nemovitostí a z rejstříku trestů. Poskytování informačního servisu podnikatelům. Vydávání mezinárodních celních dokladů pro dočasný vývoz a dovoz zboží

            DRAGON

Společně nabízíme nejucelenější nabídku služeb v oblasti informačních technologií – produkty a služby v oblasti výpočetní techniky, poskytování připojení k internetu, hlasové služby, datové a doplňkové služby.

            WEDOS a.s.

Přes 15 let zkušeností na trhu, během kterých jsme vybudovali největší webhostingovou firmu v oboru v ČR. Internetové prostředí nám není cizí, protože jsme úspěšní i s dalšími svými projekty na internetu.

            ECOGLASS s.r.o.

EcoGlass, s.r.o. je společnost, která je založena na nejlepší tradici českých sklářských výrobců. Je 100% vlastněná českým vlastníkem, je nezávislá ve svém rozhodování a nemá uzavřené žádné smlouvy, které by ji omezovaly v podnikání nebo v získávání zákazníků.

            HYDRA a.s.
Výroba spotřebních kondenzátorů – MKP-kondenzátory, jištěné a nejištěné

            swedDESIGN

Cesta k vlastní internetové prezentaci…

            AUTO ZÍTKA

Auto Zítka s.r.o. autorizovaný prodej a servis vozů Škoda a Hyundai

            CENTR PCO

Provoz Pultu Centrální Ochrany s vlastním výjezdem – Projekcí, montáží, revizemi, servisem elektronických zabezpečovacích signalizací, kontroly docházky a obchůzek strážných – Kamerovými systémy a jejich návrhy, montážemi i servisem – Sledováním a střežením vozidel

            EMAS a.s.

Předmětem činnosti akciové společnosti je koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej – konkrétně elektroinstalačního materiálu.

            FORD BOSPOR

Prodej a servis osobních a užitkových vozů Ford.

            BLAŽEK GLASS

Již od roku 1997 pro Vás vyrábíme unikátní skleněné pilníky, určené především k pilování nehtů. V našem výrobním sortimentu stále naleznete komerčně úspěšné kolekce, nápojové servisy i originální kusy, navržené pro zvláštní účely.

            NAKO Mladá Boleslav

Cílem firmy je nabídnout zákazníkovi široký sortiment nářadí, nástrojů i strojních zařízení, včetně moderních technologií v oblasti obrábění kovu, dřeva, plastů a polystyrenu.

            VERSO s.r.o.

Jsme firma zabývající se servisem, prodejem a distribucí kancelářské techniky.

            LEGUAN

Od začátku se zaměřila na stavební práce ve výškách prováděné horolezeckou technikou, od roku 1991 rozšířila svou činnost o arboristické zákroky prováděné na dřevinách rostoucích mimo les a v průběhu dalších let začala provádět i stavební práce na pochůzných střechách.

            EPOS PAPIRSHOP

kancelářské potřeby, kancelářská technika, papír, školní potřeby, tiskopisy, obálky, lepidla, kalkulačky, tabule, cd, dvd, hygiena a drogerie, spotřební materiál pro tisk, diáře, úklidové prostředky.

            CZ LOKO a.s.

Společnost CZ LOKO, a.s., jeden z nejvýznamnějších podniků českého železničního strojírenství, projektuje, vyrábí a dodává moderní dieselelektrické lokomotivy a provádí komplexní modernizace, úpravy a opravy hnacích železničních vozidel.

            DYTRON s.r.o.

O Vašem úspěchu může rozhodnout podpora, kterou Vám poskytne kvalitní a silný Partner…

            T-MOBILE Czech Republic a.s.

Mobilní operátor v České republice.

            ISOLIT BRAVO s.r.o.

Isolit – Bravo, spol. s r.o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé zákazníky.

            CUKRÁRNA ZA ROHEM

V Mnichově Hradišti jsme pro Vás otevřeli cukrárnu s venkovní terasou. Příjemné posezení v klidné části města. Dětský koutek pro Vaše děti a wifi zóna pro elektronické miláčky.

            FOLIANT EU s.r.o.

Výroba, prodej a servis laminovacích strojů pro polygrafii.

            STUDIO MIRROR

Provozujeme dámské a pánské kadeřnictví. Nabízíme střih dle aktuálních trendů či přání zákazníka, barvení, melírování, společenské a svatební účesy. Zajišťujeme vlasové masky. Prodáváme vlasovou kosmetiku.

            LÉKARNA NA SÍDLIŠTI

Prodej farmaceutických přípravků a léčiv. Lékarna na sídlišti – Mgr. Miroslava Červinková, Okružní 2160, Nymburk.