Spolek DMO POBYTY na festivalu Mezi ploty v pražských Bohnicích

Poslední květnový týden jste mohli potkat naše dobrovolníky ve stánku v Praze. Zúčastnili se 26. ročníku multižánrového festivalu Mezi ploty, který probíhá v netradičním prostředí psychiatrické léčebny Bohnice.

Pro organizaci DMO Pobyty byla účast na festivalu premiérou. Místo, kde se stánek po dva dny nacházel, bylo ideální svou polohou, stál totiž v hlavním koridoru spojující dvě největší pódia. Asistenti díky tomu měli možnost oslovit opravdu velké množství lidí a přestavit tak různorodé aktivity, které organizace nabízí svým klientům. Návštěvníci festivalu mohli zároveň přispět dobrovolným příspěvkem do veřejné sbírky a odnést si různé reklamní předměty, balonky nebo velmi oblíbené náušnice či náramky z dílny našich klientů a asistentů.

Velké poděkování patří pořadatelům festivalu za perfektní organizaci, výbornou komunikaci, jak před, tak i během festivalu a vůbec za možnost zúčastnit se něčeho tak skvělého, jako jsou Mezi ploty.
Další akcí, kde spolek bude prezentovat svou činnost je festival Benátská! v Liberci. Koná se od 26. do 29. července ve sportovním reálu Vesec.

 

You may also like...