Poděkování všem za zajištění a hladký průběh na festivalu Benátská!

Milí přátelé,

chtěla bych moc poděkovat všem, kdo se podílel se spolkem DMO POBYTY na zajištění a zároveň také na hladkém průběhu naší účasti na letošním festivalu Benátská!

Především chci poděkovat organizátorům festivalu, kteří s námi spolupracují již čtvrtým rokem a i letos nám umožnili prezentovat naši organizaci. Na stánku, který byl mimochodem na velmi krásném místě, nás navštívilo velké množství lidí a k naší velké radosti, nám dávali najevo, že jsou rádi, že nás vidí, že nejsme jenom nějaké postavy z fotek, anebo z novin. Byla to velice příjemná setkání.

Poděkování patří nejen všem našim dobrovolným asistentům, kteří se zúčastnili. Ale i například firmě CELTIMA s.r.o. za zapůjčení stánku, firmě HUDY sport a společnosti CENTR PCO, s.r.o. Mladá Boleslav za darování spacích pytlů. Dále děkujeme TESCU Mladá Boleslav za pomoc se zajištěním této akce a v neposlední řadě panu řediteli Pavlu Mikezovi za vstřícnost a příjemné jednání.


Jsem moc ráda, že se na tento festival můžeme vracet a spojit příjemné s užitečným a opět ukázat lidem, že pro nás bariery neexistují.

Děkuji, s pozdravem a přáním příjemného zbytku léta,

Kateřina Maxová

Předsedkyně DMO Pobyty z. s.

You may also like...