Květiny z Jiné zahrady v Debři budou díky Kateřině Maxové dne 13.5.2021

Dobrý den.

Předání darů z Jiné zahrady v Debři Kateřině Maxové
        (vpravo). Foto: Miluše Pavlíková

Kateřina Maxová z Mladé Boleslavi trpí od narození handicapem – dětskou mozkovou obrnou. Rozhodně ale nezahálí a již několik desítek let pořádá rehabilitační pobyty pro další lidi s tímto onemocněním. Už více než rok ale situace pořádání pobytů nedovoluje. Ani to však Katku neodradilo a svůj čas, organizační talent a kontakty využívá ve prospěch druhých jinak. Shání drobné dárky pro organizace, které pečují o vážně nemocné seniory a handicapované. Tam totiž naopak mají v těchto dlouhých měsících více práce a starostí než jindy.  Zpočátku Katka pro zařízení sociálních služeb sháněla nutné ochranné pomůcky, kterých byl nedostatek. Později několikrát zajistila pro zlepšení duševní pohody zaměstnanců občerstvení. A jejím nejnovějším darem jsou květiny, substráty a další zahradnický materiál ze zahradního centra Jiná zahrada v Debři. Květiny budou zdobit okna pracovišť Spokojeného domova a Domova Modrý kámen v Mnichově Hradišti.

„Děkujeme za milé dárky a oceňujeme Katčinou dlouhodobou obětavost a cílevědomost,“ vzkazují zástupci obdarovaných organizací.
https://mnichovohradistsko.cz/kvetiny-z-jine-zahrady-v-debri-budou-diky-katerine-maxove-zdobit-okna-zarizeni-pro-seniory

Děkujeme!!!

S pozdravem,

Kateřina Maxová, předsedkyně zapsaného spolku DMO Pobyty z.s.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *